חברות קבוצת Red Card Homophobia צילמו את שחקני קבוצת הפאר ההולנדית איאקס אמסטרדם מניפים את הכרטיס האדום נגד ההומופוביה. תחילתו  של קמפיין עולמי בנושא.

אתר Red Card Homophobia הוקם כבלוג וורדפרס על ידי קבוצת בנות, אוהדות כדורגל שרופות, סטרייטיות ולסביות, שהחליטו יום אחד שהן רוצות לעשות משהו נגד האלימות ההומופובית במגרשים וביציעים. עד כה הן בעיקר הסתפקו בכתיבה שוקקת וסיקור של ידיעות מהעולם בנושא, אך כעת הן עברו לעשייה. אחת מבנות הקבוצה, שחיה בהולנד, ביקשה משחקני קבוצת הפאר איאקס אמסטרדם להצטלם עם הכרטיס האדום, ורבים מהם עשו זאת בשמחה.

כעת מקוות הפעילות בקבוצה שזו תהיה תחילתו של קמפיין ושחקנים רבים ירימו את הכפפה, או את הכרטיס האדום, ויביעו בתמונה מה שאלף מילים לא אומרות. נראה שהביטוי Grassroots movement מעולם לא היה הולם יותר, כאשר כל מה שצריך לעשות בשביל להמשיך ולתרום לקמפיין הוא מצלמה, גלויה של Red Card Homophobia ושחקן כדורגל שמסכים להצטלם איתה…

המעוניינות (או מעוניינים) לסייע בקמפיין, ולצלם שחקני כדורגל מניפים את הכרטיס, מתבקשות לעשות זאת בתיאום עמן בדוא"ל redcardhomophobia@gmail.com

החלוץ ההולנדי דרק בוריגטר

החלוץ ההולנדי דרק בוריגטר (צילום: Red Card Homophobia)

החלוץ ההולנדי לונרצו אבסיליו

החלוץ ההולנדי לונרצו אבסיליו (צילום: Red Card Homophobia)

הקשר ההולנדי סיאם דה יונג

הקשר ההולנדי סיאם דה יונג (צילום: Red Card Homophobia)

המגן הבלגי טובי אלדרוויירלד

המגן הבלגי טובי אלדרוויירלד (צילום: Red Card Homophobia)

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך