יציאתם מהארון של שחקן הקריקט הבריטי סטיבן דיוויס, ושל הכדורגלן אנטון הייסן, בנו של כוכב ליברפול לשעבר, גלן הייסן, עוררה את ממשלת בריטניה לפעולה. בדיון שנערך בפרלמנט, נשאלה שרת השיוויון הבריטית לין פית'רסטון על ידי אחד הנציגים השמרנים, כיצד היא פועלת על מנת לקדם פתיחות וסובלנות בספורט. תשובתה היתה כי בכוונתה לפעול ביחד עם ההתאחדות האנגלית לכדורגל על מנת לעודד שחקנים לצאת מהארון.

"…זה מאוד חשוב ואנו מצפים לפעול ביחד עם ההתאחדות לכדורגל על מנת ליצור את האווירה שבה כדורגלנים יוכלו אף הם להרגיש חופשיים להתקדם ולצאת מהארון אם הם חפצים בכך… לא רק למען הליגה או למען עצמם, אלא גם למען צעירים בכל רחבי הארץ שצריך להתאפשר להם לשחק בכל ענף של ספורט בחופשיות וללא אפלייה."

גלן ואנטון הייסן. האב היה קפטן נבחרת שבדיה, הבן הוא הכדורגלן ההומו הגלוי הראשון במדינה הצפונית

גלן ואנטון הייסן. האב היה קפטן נבחרת שבדיה ושחקן ליברפול, הבן הוא הכדורגלן ההומו הגלוי הראשון במדינה הצפונית

ממשלת בריטניה בראשות דיויד קמרון, מורכבת מקואליציה של שמרנים וליברלים, אשר הבטיחו לבטל כל אפלייה כלפי להט"ב. בממשלה מכהנים מספר שרים הומואים, ובימים אלה מתקיימים דיונים לגבי חוק נישואין חדש אשר יאפשר נישואין חד-מיניים.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה