סקר שלישי ברציפות מגלה כי רוב של האמריקאים תומך בנישואין חד-מיניים. הסקר שנערך על ידי הוושינגטון פוסט-חדשות ABC, מצא כי 53% מהנשאלים סבורים כי נישואין חד-מיניים צריכים להיות חוקיים בארצם. עוד מצא הסקר, כי 36% מהנשאלים היו באופן נחרץ בעד נישואין חד מיניים, בעוד 35% הביעו התנגדות נחרצת.

פעילי זכויות להט"ב אמרו בתגובה כי הם מעודדים מהממצאים העקביים המגיעים מהסקרים הנערכים בעת האחרונה, ולפיהם התמיכה בשיוויון בנישואין הנה במגמת עלייה מתמדת. המתנגדים לנישואין חד-מיניים טוענים כי תוצאות הסקר מוטות ואינן משקפות את העמדה של רוב האמריקאים.

בארה"ב הנישואין החד-מיניים חוקיים ב 5 מדינות: מסצ'וסטס, איווה, ניו-המפשייר, קונטיקט וורמונט. בניו-המפשייר ואיווה מתחולל מאבק נגד נסיונות מחוקקים לשנות את החוק. בקליפורניה, בה נאסרו הנישואין במשאל עם, מתקיים הליך משפטי שעשוי לבטל את האיסור. במדינות רוד-איילנד וניו-יורק מתקיימים הליכים לחקיקת נישואין שווים. הליכים דומים כשלו במדינת מרילנד בשבוע שעבר, למרות אופטימיות של פעילים למען הנישואין השווים.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה