עופר לוי באולפן השקוף של ערוץ 24

עופר לוי: "הומואים בהמות על שתי רגליים, כושים עבדים"

-תגיד, אתה עדיין לא אוהב הומואים?

"תשמע, זה חולי שצריך לטפל בו. זה המצאות. מה שחילוני אומר – כתוב ההפך, וייצא לך דבר תורה. אין דבר כזה לא אוהב את המין השני, זה לא טבעי. זה חולי שיש לו תרופה, שזה התורה. מי שלומד דרך ארץ ומתקדש פותר עצמו מזה. אין יותר טמא מזה, אפילו בהמות לא הולכות זכר עם זכר. אז השפלות שלנו הגיעה יותר מבהמה? אם הגענו ליותר שפלות מבהמות אז הם בהמות על שתי רגליים. ואני מבקש סליחה אם אני פוגע במישהו".

"…אתה יודע שלא היה קוף בגן עדן וגם לא בתיבת נוח? הקדוש ברוך הוא לקח את המנהיגים של מגדל בבל ובמקום להשמיד אותם הפך אותם לגורילות ואת השאר הפך לקופים. יש בעולם 70 סוגי קופים כנגד 70 אומות העולם ממגדל בבל. גם כושים לא היו אצל נוח בתיבה. נוח קילל את הנכד שלו העירום כי הוא שתה הרבה יין בלילה והיה שיכור וראה שהנכד מתלוצץ על הערווה וקילל אותו קללות נמרצות שיהיו לו אף רחב, שיער ליפה ושיהיו לנצח עבדים ועניים, זו הקללה של נוח עד היום. כושי, גמד, קוף ופיל וגורילה, שנאמר – ברוך משנה הבריות. ככה עשיתי בדרום אפריקה כשטיילתי עם אשתי. היינו בקייפטאון, דרבן, יוהנסבורג וכל שנייה אמרנו מה רבו מעשיך השם. כולם בחוכמה עשית. תראה שאתה עוד תבוא אלי עם התפילין, אל תשכח להתקשר אלי כשזה יקרה".

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: moko. » לידיעה המלאה)