הראפר טיילר דה קריאייטור, שבין השאר כתב מילים כמו: "אני שונא הומואים" ו"אני לא הומו, יא מתרומם", זכה בשבוע שעבר בפרס הנחשק בטקס פרסי הווידאו של רשת המוסיקה. בארגון "הומואים ולסביות נגד השמצה" יצאו נגד הרשת: "הוא לא היה צריך להיות מועמד מלכתחילה, הם נתנו לגיטימציה להומופוביה"

בהודעה שפרסם ארגון "הומואים ולסביות נגד השמצה" בבלוג הרשמי שלו, טענו חבריו כי רשת M.T.V נהגה בחוסר אחריות כאשר העמידה את מועמדותו לפרס, ובכך נתנה לגיטימציה למסרי השטנה שבאים לידי ביטוי בשיריו של הראפר. "אנו מקווים שבעתיד יחשבו היטב באם-טי-וי על המסר שהם שולחים לקהל הצעיר, לפני שהם נותנים במה להומופובים", כך נכתב בבלוג של הארגון.

בעבר דחה טיילר דה קריאייטור את הטענות נגדו, ואמר: "ובכן, יש לי מעריצים הומואים, והם לא רואים בשירים שלי פוגעניים, אז אני לא יודע. אם זה פוגע בך – זה פוגע בך. אם אתה תקרא לי: 'כושי', ממש לא אכפת לי, אבל זה רק אני, באופן אישי. יש אנשים שעשויים לקחת את זה אחרת, וזה ממש לא מזיז לי", וסיים במילים: "I don't give a shit".

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: mako גאווה. » לידיעה המלאה)