אלפי נשים לסביות נושמות לרווחה: עם מינויה של פעילת זכויות הלהט"ב קארינה ואנסה מאפלה לתפקיד שרת הבריאות, קיבלה ממשלת אקוודור החלטה לחקור את כל בתי העינויים המתעללים מינית, פיזית ונפשית בנשים לסביות, כחלק מ"תהליך ריפוי". "אני לא אחת שמתפשרת על זכויות להט"ב", אמרה השרה החדשה

סוף לבתי העינויים ללסביות באקוודור: מיד עם היכנסה של קארינה ואנסה מאפלה לתפקיד שרת הבריאות, הורתה לסגור מיד את כל בתי העינויים, העוסקים ב"ריפוי" נשים לסביות באמצעות אונס, התעללות, מכות, עינויים והרעבה.
מאפלה, פעילה לסבית ותיקה, הורתה לאנשי משרדה לאסוף כמה שיותר מידע על "מרפאות" אלו, על מנת להביא למקום את המשטרה ולדאוג למצות את הדין עם העבריינים ההומופובים.

לאחר שבקהילת הלהט"ב ביקרו את הנשיא, רפאל קוראה, וטענו כי אינו עושה די כדי לסגור את המרפאות, מינה בשבוע שעבר קוראה את מאפלה לתפקיד שרת הבריאות. בכך, אומרים מקורביו, הוא רוצה להוכיח לקהילת הלהט"ב כי הבטחותיו להביא את הקידמה והנאורות למדינה אינן רק בגדר מס שפתיים.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: moko. » לידיעה המלאה)