בילוי מהנה בתל אביב הסתיים עבור ליאור, עולה חדש מצרפת, בבקבוק זכוכית בראש, תפרים וטראומה לכל החיים. כל זה בגלל שהוא הומו. "חשבתי שתל אביב היא עיר ממש סובלנית, שאפשר להתנהג כאן איך שרוצים, מבלי לחשוש – להרגיש בנוח. פתאום מקרה כזה קרה לי, וזה מרסק אותי נפשית"

"ישבתי בפיצוציה עם שתי חברות שלי ברחוב אלנבי בתל אביב, ממש קרוב לאוויטה בר – מקום בילוי מוכר לגייז. שתינו ושמענו מוזיקה. בשלב מסוים נכנסנו לאווירה והתחלנו גם לרקוד לנו בכיף ליד הפיצוצייה", סיפר הצעיר.

"מונית בדיוק עברה לידנו ועצרה באור אדום, בפנים היה נוסע במונית שהסתכל עליי בזמן שרקדתי והתחיל לקלל אותי על היותי הומו, בהתחלה לא התייחסתי אבל הוא המשיך לקלל שוב ושוב כדי למשוך את תשומת ליבי. לא הגבתי ולא אמרתי כלום, וכשהרמזור התחלף לירוק הבחור הסתכל עליי בעיניים ועשה תנועה של יריקה לעברי, אני החזרתי לו אצבע משולשת, והמונית המשיכה לנסוע. 2 דקות לאחר מכן הייתי באזור הפיצוצייה ופתאום הרגשתי בעיטה בגב התחתון – זה היה הבחור מהמונית".

ליאור מספר, כי הבחור הגיע במיוחד לאזור לפגוש בו. "היה לו בקבוק טקילה מזכוכית ביד. הוא התחיל לאיים עליי וציווה עליי לבקש סליחה – הבנתי שהבחור הזה מסוכן והתחלתי לרוץ חזרה לכיוון המכולת כדי שיגנו עליי שם, בזמן שאני מנסה להתחמק ממנו הבחור תפס אותי ושבר עליי את הבקבוק טקילה מזכוכית על הראש שלי, ואז ברח.

"בחורה מהפיצוצייה קלטה את הכל וצעקה ברחוב לעוברי אורח שיתפסו את הבחור, הוא חצה את הכביש וניסה לעלות על מונית אבל הספיקו לתפוס אותו ונתנו לו מכות".

שניות אחר-כך, הבחין ליאור בחומרת הפציעה. "שמתי את היד על הפנים וכולי הייתי מכוסה בדם – כל הבגדים, הרצפה. הייתי בשוק, הרגשתי שאני בסיוט. אפילו כשדיברתי יצא לי דם מאזור הפה. אפילו המכנסיים של הבחורה מהפיצוצייה היו מלאים בדם.

האנשים שהיו בפיצוצייה מיד הזעיקו את מד"א והמשטרה, חברה טובה שלי הרגיעה אותי ותמכה בי, ופינו אותי לאיכילוב. מסתבר שהתוקף גם נמצא באיכילוב, כנראה שהוא נפצע עקב המכות שקיבל וכרגע המשטרה מטפלת במקרה הזה. חברה שלי נתנה עדות וגם אני, ואחרי שארגיש טוב יותר אגיע שוב לתחנת המשטרה".

(מקור הידיעה: מאקו גאווה. » לידיעה המלאה)