מי שהסתקרן וניסה להכנס אתמול ל-Jumo, הרשת החברתית האקטיביסטית שהשיק כריס יוז, נתקל בהודעה על תקלה באתר ובקשה להשאיר את כתובת המייל שלו כדי לקבל הודעה כאשר האתר יחזור לפעילות.

בשעות האחרונות התקלות שליוו את השקת האתר תוקנו, והפונים קיבלו הודעה שיצאה מחשבון Chris Hughes, Jumo, שהודיעה לנרשמים: "חזרנו! ביום רביעי הכרזנו על השקת גרסת הבטא של Jumo כדי לעורר התרגשות. ציפינו לשטפון של אנשים, אבל קיבלנו צונאמי… כעת חזרנו ואנו בפעילות מלאה… אני נלהב לראות איזה שינוי נעשה כקהילה! כריס".

כריס יוז, בן 27, ממייסדי פייסבוק ולשעבר דובר האתר, נחשב לאחד האחראיים להצלחת המירוץ לנשיאות של ברק אובמה, בזכות אתר האינטרנט שהקים עבורו, ובעיקר בשל סכומי התרומות חסרי התקדים שגויסו עבור המירוץ באמצעות ערוץ זה, ואשר העניקו לו יתרון עצום על פני יריביו בפריימריס ובבחירות לנשיאות. לאירועי ההתרמה שערך הנשיא הגיע תמיד עם בן זוגו בשנים האחרונות שון אלרידג'. אתמול הודיעו בני הזוג על תרומה לארגונים הנאבקים על נישואים גאים בארה"ב.

צפו: כריס יוז מסביר מה זה Jumo ולמה זה טוב

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה