הנער יונתן בוקס מחיפה, שנפצע בפיגוע ב"ברנוער" ונותר משותק, יפוצה ב-600 אלף שקלים. בינתיים הוא יושב בחדרו, כותב ספר ומפנטז על קריירה כדוגמן.

עתה, לדבריו, המצב אף גרוע יותר. "הם כאילו שכחו ממני", הוא אומר, "הם לא מתעניינים, לא מבקרים, לא שואלים. כאילו אני לא הייתי שם. לומר שאני מאוכזב? בטח, אני מאוכזב מאוד מכולם".

לדבריו, לא רק הקהילה הפנתה לו גב. בוקס, המרותק לכיסא גלגלים בעקבות פגיעת קליע בעמוד השדרה, שגרמה לשיתוק בשתי רגליו, כמעט אינו יוצא מהבית, אפילו לא לבית הספר. מאז הפיגוע הוא ספון בחדר ביתו, כשהפעמים היחידות בהן הוא יוצא ממנו הן לטיפולי פיזיותרפיה ולבריכת השחייה.

כך נכפים עליו בדידות וניתוק מהסביבה והחברים, שמצדם, כך הוא אומר, לא ממש מתאמצים להפיג את בדידותו. המצב הלא פשוט שהוא מתאר לא שובר את רוחו או גורם לו לוותר על חלומותיו.

"אני הכי מאושר כשאני מפנטז על דוגמנות", הוא אומר. "אני מקווה שמישהו יגלה אותי ויחליט לתת לי הזדמנות לדגמן, למרות שאני בכיסא גלגלים. אני יכול לשבת בצורה כזאת, שלא יראו בכלל שאני משותק ברגליים"

> לכתבה באתר nrg

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה