הורידו כרזה או פוסטר בגרסת הדפסה, הדפיסו אותו ותלו בבית הספר, בשכונה, בבסיס, בקמפוס, במשרד, בפינת הקפה במקום העבודה ובכל מקום בו אתם מוצאים ומוצאות לנכון!
כרזת הבנ"ה זו ניתנת להורדה ולהדפסה, ואפשר להשתמש בה באירועים לציון הבנ"ה, בנוסף לכרזות שלכםן או בתור כרזות יחידות.באירועים, עצרות, משמרות מחאה, מצעדים, הפנינג וכו'.
הקובץ של כרזת הבנ"ה להורדה הוא בגודל שנל נייר A3, אך  אפשר לבקש מכל בית דפוס שיגדיל לכם את זה עד לגודל רבע פוסטר (כלומר 35*50 ס"מ.), או שיקטין עבורכם ל A4 אם תרצו את הפוסטר בקטן.  עלות הדפסה של כל יחידה בגודל רבע פוסטר היא בד"כ כמה שקלים בכל בית דפוס. צילמתם אירוע הבנ"ה עם הפוסטר? שלחו לנו ונפרסם. העליתם לאינסטגרם? תייגו עם ההאשטאג החדש שלנו #havana1705
shelet_idaho_new2014-small-for-web-demo
כרזה זו הוכנה במיוחד ליום הבנ"ה 2012, בעיצוב של עמית תורג'מן. הורידו, הפיצו, הדפיסו, תלו.
פוסטר הבנה 2012. עיצוב: עמית תורג'מן
פוסטר זה הופק במיוחד ליום המאבק בהומופוביה ,לסבופוביה, טרנספוביה וביפוביה, ומתחדש משנה לשנה.אפשר להמשיך להשתמש בו גם השנה.
פוסטר הבנ"ה 2012 - ש/ל מוקטן
>> לחצו להורדת קובץ הפוסטר בשחור לבן ברזולוציית הדפסה

ע"מ לקבל את האפקט המלא של הפוסטר ולחסוך בעלויות הצבע, מומלץ להדפיס את הפוסטר השחור לבן על דף בצבע וורוד וכך לקבל את התוצאה הבאה:

 

פוסטר הבנ"ה 2012 - צבעוני מוקטן

>> לחצו להורדת קובץ הפוסטר בצבע ברזולוציית הדפסה

* הפוסטרים להורדה ברזולוציית דפוס מותאמים להדפסה עד לגודל דף של A2. בתחתית הפוסטר יש אזור ריק בו ניתן לרשום פרטים על האירוע המקומי שלכם.

להעלאת המודעות והנראות של היום הזה יש חשיבות גדולה מאוד במאבק בהומופוביה, להכנסת ההומופוביה לשיח הציבורי, ליצירת לחץ על גורמים בעלי השפעה ולהעצמתם וחיזוקם של רבים !