האימאג'ים להורדה בדף זה הם ברזולוציה בפורמט מוכן לדפוס.
מעוניינים בחולצה? נשמח לתת לכם חולצה תמורת תרומה סמלית שתשמש במלואה להדפסת חומרי הבנ"ה נוספים.

אפשר להדפיס את האימאג'ים למשל הכנת חולצת הבנ"ה, כמו גם שלט (A3) לנשיאה במצעדים/כנסים/עצרות, או על דוכני הבנ"ה ובאירועים השונים. לדוגמה: (לחצו על התמונות להגדלה)

בקובץ להורדה מחכים לכם שלושה אימאג'ים – שניים עבור החולצה (צד קדמי ואחורי) ואימאג' אחד של השלט. כמובן שאפשר להשתמש בהם גם להדפסה על דברים אחרים ממה שהוצע כאן, או לעצב אותם אחרת בהתאם לרוחכם היצירתית.

> להורדה בפורמט דפוס של האימאג'ים (כולל בפנים כבר גם את קובץ הכרזה שבהמשך הדף)

כרזת הבנ"ה להורדה

הורידו כרזה או פוסטר בגרסת הדפסה, הדפיסו אותו ותלו בבית הספר, בשכונה, בבסיס, בקמפוס, במשרד, בפינת הקפה במקום העבודה ובכל מקום בו אתם מוצאים ומוצאות לנכון!
כרזת הבנ"ה זו ניתנת להורדה ולהדפסה, ואפשר להשתמש בה באירועים לציון הבנ"ה, בנוסף לכרזות שלכםן או בתור כרזות יחידות.באירועים, עצרות, משמרות מחאה, מצעדים, הפנינג וכו'.
הקובץ של כרזת הבנ"ה להורדה הוא בגודל שנל נייר A3, אך אפשר לבקש מכל בית דפוס שיגדיל לכם את זה עד לגודל רבע פוסטר (כלומר 35*50 ס"מ.), או שיקטין עבורכם ל A4 אם תרצו את הפוסטר בקטן. עלות הדפסה של כל יחידה בגודל רבע פוסטר היא בד"כ כמה שקלים בכל בית דפוס. צילמתם אירוע הבנ"ה עם הפוסטר? שלחו לנו ונפרסם. העליתם לאינסטגרם? תייגו עם ההאשטאג החדש שלנו #havana1705
shelet_idaho_new2014-small-for-web-demo