פרשת גילי שם טוב הסעירה את התקשורת העולמית לאחר שרקדה עם בת זוג בתוכנית "רוקדים עם כוכבים".

ח"כ ניסים זאב אמר בחדשות הבידור של הוט בתגובה לתוכנית כי "מרעילים את הנוער שלנו, זו תוכנית ג'יפה".

"אותן העליזות למיניהן יושבות על הבמה ומרקדות בריקודים כאלה ואחרים שנפשנו נגעלת מזה. יש גמילה מסמים וצריכה להיות גמילה מקבילה לאותם אנשים שיש להם נטיות מיניות כדי לאפשר להם לבנות ולקיים בית", הוסיף זאב.

מה יהיה הלאה? שני גייזים?

ח"כ זאב לא לבד. למשרדי הרשות השניה הגיעו גם תלונות של צופים כי "הריקוד של השתיים הוא בעל אופי מיני" וכן "למה אני צריך לתת הסבר לילדה שלי בקשר ללסבית? מצאתי שקר שאומר שלא מצאו רקדן גבוה בשבילה ולבינתיים זה מספיק. מה יהיה הלאה, שני גייזים?"

בתגובה לדברים, אמר יניב וייצמן, יו"ר ארגון נוער גאה וחבר מועצת עיריית תל אביב, כי "ניסים זאב הוא אדם קצת משוגע ודעותיו חשוכות. בעיני זה היה מרגש ומקסים לראות שתי בנות רוקדות בפריים טיים, שאחת מהן היא לסבית. רוב עם ישראל דיבר על הריקוד עצמו – אם היה יפה, מעניין או  לא – אבל לא הטריח עצמו לכתוב מכתבי תגובה למערכת".

גילי שם טוב עצמה אמרה כי "שמעתי שיש אנשים שטוענים שזו תכנית לכל המשפחה ויש ילדים שצופים בתכנית והם לא רוצים שהילדים יראו זוג חד מיני רוקד. אני לא מבינה את אותם אנשים. מדובר בשני אנשים שרוקדים, בין אם מדובר בגבר עם גבר או אשה עם אשה".

> צפו בידיעה בחדשות הוט כאן

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה