עורך 'רייטינג' אלון צרפתי החליט לסיים את ההתקשרות עם מנחם בן ולהוריד את טורו השבועי המתפרסם במגזין הבידור של 'מעריב'. ההחלטה התקבלה בעקבות שורה של התבטאויות של בן נגד ההומוסקסואליות. גורמים במעריב מעריכים כי העיתון צפוי לזמן את בן, הכותב למעריב בתחום התרבות, לשימוע לפני פיטורים. בשלב זה הוא ימשיך להיות חבר בפאנל התכנית 'דיבור ישיר' של קשת בערוץ 2, אולם הוא הוזהר היום על ידי הפקת התכנית.

ביום שבת שעבר, לפני שבוע, התבטא בן נגד הומוסקסואלים בתכניתו של אמנון לוי 'פנים אמיתיות', ושלשום (יום ו') אף חזר על הדברים בטורו ברייטינג, בו כתב: "אני אמנם בעד איסור בחוק עתידי על הומוסקסואליות, אבל החרגתי מכך את כל מי שהיה הומו קודם לכניסת החוק החדש, אם וכאשר. להם מותר. הם כבר היו, בהיתר המדינה, ולכן אין לשלול מהם את מה שהתרגלו אליו. ובעניין הצעירים החדשים שישימו זין על החוק, אמרתי שאני עדיין לא יודע איך לטפל בכל זה (גם כשאמנון לוי שאל אותי אם אני בעד הכנסתם לכלא, עניתי במפורש "אני לא יודע"). 'לא יודע' זה לא 'אני בעד'".

מ'רייטינג' נמסר: "אנחנו חשים שמנחם בן עבר את גבול הטעם הטוב, ולפיכך נאלצים בצער להיפרד ממנו. מנחם הוא איש משכיל ובעל אבחנות מדויקות, ועם זאת הפעם הוא פיספס וגרם נזק גדול לאוכלוסיה הגאה בישראל.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: ice. » לידיעה המלאה)