כאשר שאל אותו אדם שהציג את עצמו בתור הומוסקסואל, כיצד הוא מתכוון לנהל דיאלוג עם הקהילה הגאה, אמר לו גינגריץ' שאם זה הנושא המכריע בעיניו, עדיף שיצביע לאובמה

…המתמודדים הרפובליקאים לנשיאות עסוקים בימים אלה בגיוס קולות השמרנים לקראת הפריימריז במפלגתם, ועל הדרך, כך זה נראה, בניסיונות לוודא שאותן קהילות המיעוט לא יטעו חס וחלילה ויצביעו עבורם, ובכך יגוונו את קהל המצביעים של המפלגה השמרנית. המוביל בעניין הוא יו"ר בית הנבחרים לשעבר ניוט גינגריץ'. על תמיכת המוסלמים הוא ויתר מראש, כשהכריז שהוא רואה בחוק השריעה סכנה גדולה עבור ארה"ב לא פחות מאשר הטרור. השבוע, באחת מתחנות הקמפיין שלו באוסקלוסה שבאייווה, הוא הרחיק מעצמו קהילה נוספת: כאשר שאל אותו סקוט ארנולד, מרצה באוניברסיטת וויליאם פן שהציג את עצמו בתור הומוסקסואל, כיצד הוא מתכוון לנהל דיאלוג עם הקהילה הגאה, אמר לו גינגריץ' שאם זה הנושא המכריע בעיניו, עדיף שיצביע לאובמה. תודה, אמר ארנולד, הוא כבר תומך באובמה.

גינגריץ', שחתם החודש על התחייבות לתמוך בתיקון לחוקה שיגדיר את הנישואים כברית בין גבר לאשה – למרות שאחותו למחצה היא לסבית מוצהרת – אמר ש"אלה שזה לא הנושא המרכזי בחייהם, אלה שאכפת להם מיצירת מקומות עבודה, מהביטחון הלאומי שלנו וגם מעתיד המדינה – אני חושב שאני אזכה לתמיכתם".

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: הארץ. » לידיעה המלאה)