ביום ראשון, ה-1 באוגוסט 2010 תמלא שנה לרצח הנורא בבר-נוער, בו נרצחו ניר כץ וליז טרובישי ז"ל. קו הקשב והתמיכה "יש עם מי לדבר" יתגבר פעילות לקראת יום זה על מנת להציע אוזן קשבת ולתת מענה נרחב לפניותיכם במועד קשה ורגיש זה

מצעד הגאווה ראשל''צ - יום הבינ''ל למאבק בהומופוביה 2010. צילום: מאור ברזניבימים שלאחר הרצח תפקד "יש עם מי לדבר" – קו התמיכה, הקשב והמידע של אגודת הלהט"ב – כמענה מרכזי למאות רבות של שיחות אשר הציפו את הקו. ההלם מן הרצח הנורא נתן את אותותיו ורבים רבים חלקו עם מתנדבי ומתנדבות הקו את רגשותיהם – חרדה, חוסר אונים, כאב, כעס, בלבול. הרצח הנורא אף הביא אנשים רבים מן הקהילה ומחוצה לה, לפנות בשיחות של תמיכה והזדהות עם הפצועים, האגודה, והקהילה.

במלאת שנה לרצח מתגבר "יש עם מי לדבר" את שעות הפעילות שלו בכדי לשמש גם הפעם אוזן קשבת ולתת תמיכה ומענה לפניות הרבות ולרגשות הקשים אשר וודאי יצופו בקרב הקהילה ומחוצה לה. כמו כן, לקח על עצמו הקו פרויקט חשוב (ומרגש) של יצירת קשר טלפוני עם הפצועים והעדים לפיגוע, וזאת בכדי לדרוש בשלומם ולהציע להם אוזן קשבת גם במועד קשה ורגיש זה.

בנוסף לשעות הפעילות הרגילות של "יש עם מי לדבר" בימים א'-ה' בשעות 22:30-19:30, יקיים הקו שתי משמרות מיוחדות בסוף השבוע אשר קודם ליום השנה לרצח.

> משמרת ביום שישי 30.7.2010 בין השעות 23:30-20:30

> משמרת ביום שבת 31.7.2010 בשעות 24:00-19:30

ביום השנה לרצח עצמו תחל פעילות הקו מוקדם מן הרגיל- בשעה 18:00.

ניתן לפנות אל הקו בטלפון: 03-6205591

או בדוא"ל: yesh@glbt.org.il

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך