במציאות רנדי כבר בן 34, מה שלא מפריע לאנשים להעיר לו כל הזמן ולשאול מה שלום ג'סטין.

"ככל שאני מתבגר, ההתייחסות שלי לדמות של ג'סטין בריאה יותר", הוא אומר בראיון טלפוני בלעדי ל"רייטינג". "כבר לא מתסכל אותי שאנשים קוראים לי ג'סטין. אני רגיל לזה. אני יודע שאנשים כל הזמן מופתעים שהתבגרתי ושאני נראה אחרת, הרבה מהם גם מעירים לי על זה. אני חושב שזה חסר רגישות מצדם, אבל אני יודע שזה צפוי שישוו אותי אליו. אני מוכן רגשית, אז אני כבר לא נפגע".

הבנ''ה 2011 ת''א. גם רנדי האריסון עם סיכת הבנ''ה. צילום: מאור ברזני

גם רנדי האריסון עם סיכת הבנ"ה

> תמונות נוספות בגלריה רנדי הריסון

"אני לא מכיר את המצב בישראל. אני בעיקר רוצה לחקור את המצב שלכם וגם להציג את המצב בארה"ב. אציע מה שאוכל. אני מתכנן להקרין פרקים של 'הכי גאים שיש' ולדבר נגד הומופוביה".

"אני מרגיש שהעבודה שאני עושה עכשיו תלויה בהיסטוריה של הקריירה שלי, אבל היא עדיין עומדת בזכות עצמה. בכל זאת, 'הכי גאים' התחילה לפני 11 שנים ומאז שהיא ירדה עברו שש שנים. ככל שאני מתרחק ממנה אני מבין שיש לי קריירה נפרדת, אבל גם מעריך את העובדה שמדברים איתי על זה. פעם הייתי מתרגז, חושב לעצמי 'זה כל מה שרוצים ממני?' אבל עבר זמן ואני מוכן לדבר ולהתייחס אליה. זה גם תלוי איפה. מסביב לעולם 'הכי גאים' היא באמת הדבר היחיד שמכירים אותי בזכותו. בניו יורק אנשים מעריכים אותי בזכות התיאטרון".

> לראיון המלא ב-nrg

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה