בעבר טענו חוקרים כי נטייה דו-מינית אינה קיימת וכי גברים יכולים להיות רק סטרייטים או הומוסקסואלים. בעקבות מחקר חדש שנערך בארצות הברית הם חוזרים בהם וטוענים כי אכן ישנם גברים שנמשכים לשני המינים

עד לפני זמן לא רב, מקובל היה לחשוב שנטייה דו-מינית אינה באמת קיימת: רבים מהמומחים סברו כי אלה הטוענים לדו-מיניות הם למעשה בעלי נטייה הומוסקסואלית שנמצאים בארון או סטרייטים מוחלטים. עתה מגלה מחקר חדש כי משיכה כפולה אכן קיימת והחוקרים שפקפקו בדו-מיניות חזרו בהם. על המחקר החדש דיווח כתב העת לביולוגיה פסיכולוגית…

תוצאות המחקר הראו כי בממוצע גברים ביסקסואליים הדגימו גירוי מיני הן למראה סצינות סקס הומוסקסואליות בין גברים, והן למראה סצינות מין בין גבר לאישה. עם זאת, מידת הגירוי המיני היתה מעט מופחתת, בהשוואה לנבדקים הומוסקסואלים וסטרייטים.

מנגד הציעו החוקרים כי ביסקסואליות עשויה להיות מורכבת למדי וכי חלק מהביסקסואליים הם בעלי העדפה לאחד המינים, בעוד שביסקסואליים אחרים עשויים להתהפך ולהימשך לעתים לגברים ולעתים לנשים. עוד הוסיפו החוקרים כי זמן רב חשו ביסקסואליים רבים שאיש אינו מבין ללבם, וממצאי המחקר עשויים להביא אצלם לאנחת רווחה.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

(מקור הידיעה: YNET. » לידיעה המלאה)