הבלוג של שרה זכה למיליון כניסות לאחר שפרסמה את תמונת בנה בן החמש בתחפושת של ילדה, סיפרה על המבטים העקומים מיתר האמהות בגן, וכתבה "גם אם הוא הומו, לא אוהב אותו פחות"

שרה היא אשת שוטר ואם לשני ילדים מקנזס, אשר החלה לנהל להנאתה בלוג בשם Nerdy Apple Bottom, והתרגלה לקבל פה ושם תגובות לפוסטים שפרסמה. שום דבר לא הכין אותה לכך שיום בהיר אחד הבלוג יזכה למיליון כניסות וליותר משלושים אלף תגובות, לאחר שפרסמה בתמימות את תמונת בנה בן החמש לבוש בתחפושת של דמות ילדה מסרט מצויר, וסיפרה על המבטים העקומים להם זכתה משאר האמהות בגן.

הבן שלי הומו. או שלא. לא אכפת לי. (בו מחופש לדפני. צילום מתוך הבלוג של שרה)

אולי היתה זו הכותרת "הבן שלי הומו" שמשכה את תשומת הלב. ההמשך בכל מקרה היה "או שלא. לא אכפת לי. הוא עדיין הבן שלי. והוא בן 5. ואני אמא שלו. ואם יש לכם בעיה עם משהו שאמרתי, אני לא רוצה להכיר אתכם." בהמשך סיפרה כי לכבוד חג ליל הקדושים (הלואין) ביקש בנה בּוּ להתחפש לדפני, דמות הנערה מהסדרה המצוירת סקובי-דו. היא ניסתה להניא אותו מהעניין, במחשבה שהוא בוודאי ישנה את דעתו ברגע האחרון, אבל הוא התעקש, ולה לא היתה עוד בעיה עם זה. היא רכשה את התחפושת והוא הלך מחופש כך לגן הילדים.
בגן, הילדים קיבלו אותו בשמחה והיו משועשעים מהתחפושת, אבל האמהות שלהם, כך הסתבר, היו משועשעות הרבה פחות. הן החמיצו פנים והחלו לחקור אותה אם בנה ביקש להתחפש כך מיוזמתו, וכיצד ייתכן שבכלל היא העניקה לו את האפשרות להתחפש לבת. אחת מהן פסקה בהחלטיות שהיה עליה 'לאסור זאת עליו'.

"אבל זו הנקודה: זה לא עניינכן. אם אתן חושבות שאני, בהחלטה שלי לאפשר לבני להתחפש לדמות של אישה, הופכת אותו להומו, אז אתן מטומטמות. ראשית, איזה רעיון מגוחך. שני, אם הוא הומו, אוקיי. אני לא אוהב אותו פחות. שלישית, אני לא מוטרדת שהילד שלכן יהפוך באמת להיות נינג'ה, אז תרגיעו.

"זה לא בסדר להתנכל. גם אם אתם עוטפים את זה יפה וקוראים לזה 'דאגה'. הנשים הללו ניסו להתנכל אליי. ואל הבן שלי. הבן ש-ל-י.

"התפקיד שלי כאם הוא לא להחניק את הגבר שהוא יהיה, אלא לעזור לו לאורך הדרך. התפקיד שלי הוא לא להכתיב מה 'נורמלי' ומה לא, אלא לעזור לו להפוך להיות איש טוב. אני מקווה שאני עושה את זה."

בעלי תומך בי ב 100% בעניין הזה

עד מהרה גלש הדיון מעבר לגבולות הבלוג, והגיע למדורי החדשות. צפו בראיון עם שרה ברשת CNN:

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך