סטיבן דיויס, שחקן נבחרת אנגליה בקריקט יצא מהארון

יצא מהארון: סטיבן דיויס, שחקן נבחרת אנגליה בקריקט

סטיבן דיוויס, בן 24, שחקן נבחרת אנגליה בקריקט, הצטרף לחבורה מצומצמת של ספורטאים מקצועיים באנגליה ובעולם, אשר יצאו מהארון. הוא אף שייך לחבורה קטנה עוד יותר של ספורטאים אשר יצאו מהארון בעודם משחקים, ולא המתינו לפרישתם. את החשיפה הוא ביצע במסגרת ראיון לעיתון "דיילי טלגרף" אשר יצא אתמול (יום א').

לדבריו, הוא לא יכל לשאת עוד את המחשבה שהוא משקר לחבריו באשר לנטיותיו המיניות, וכן סבל מהבדידות שגזר על עצמו כדי שסודו לא יתגלה. "החברות שלי עם השחקנים האחרים היתה מגיעה לנקודה מסוימת, ואז הייתי חייב לקחת צעד אחורה".

עוד סיפר בראיון, כי גילה למשפחתו כי הוא הומו לפני 5 שנים, וכי לפני שנה יצא מהארון בפני חבריו לנבחרת. תחילה סיפר למאמן, ואח"כ לקפטן הנבחרת, אשר שוחחו בעצמם עם כל אחד מחברי הקבוצה ואמרו לו "סטיב רוצה שתדע שהוא הומו, אבל זה לא עניין גדול. בוא פשוט נעבור עם זה הלאה". לדבריו, בפגישה הראשונה עם חברי הקבוצה אחרי הגילוי, כל אחד מהם ניגש אליו, לחץ לו את היד ואמר לו שהוא עשה את הדבר הנכון.

"נוח לי עם מי שאני, ואני שמח לומר מי אני בפומבי… להגיד את זה בקול זוהי הקלה עצומה עבורי, אבל אם אני אוכל לעזור אפילו לאדם אחד להתמודד עם המיניות שלו, זה כל מה שמעניין אותי", אמר דיוויס בראיון לעיתון.

גארת' ת'ומאס: השראה ועידוד לספורטאים אחרים לצאת מהארון

גארת' ת'ומאס, שחקן הרוגבי המקצועני, אשר יצא מהארון בשנה שעברה, אמר לעיתון ה"סאן": "אני יודע כמה קשה זה להיות כן לגבי משהו כמו זה כאשר אתה חשוף לעין הציבור… עבורו, להיות מסוגל לצאת ולדבר על זה בגיל שלו, זהו דבר חדש ואני מקווה, שכמו במקרה שלי, זה יעודד וייתן השראה לאחרים להרגיש שהם יכולים לעשות את אותו הדבר."

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך