וידאו: בנאום בסנאט של מרילנד טען אחד ממתנגדי הנישואין ההומו-לסביים, כי הדבר יוביל לנישואין בין בני אדם לאנדרואידים, בהסתמך על "מסע בין כוכבים"

רוברט ברודס, העומד בראש ארגון המתנגד ליוזמת הנישואים החד מיניים במרילנד, העיד בפני ועדת הסנאט שדנה בהצעת החוק, והציג נגדה טיעון מקורי וחשוב. לדבריו, מטרת הנישואין היא לאפשר את רביית המין האנושי, ואם יותר כעת לבני אותו המין להינשא, תונח התשתית החוקית לקיומם של נישואין עם ישויות בעלות אינטליגנציה מלאכותית שיפותחו בעתיד, כפי שיודע כל מי שצפה בסדרה "מסע בין כוכבים" ומכיר את הדמות של דאטה. בשלב זה נשמעו בקהל צחקוקים, וברודס פנה אל הקהל ואמר "תצחקו, אבל זה נכון, הוא יכול להפיק דמעות כי הוא יכול לחוש רגשות".

נישואין חד מיניים יובילו לנישואיי אדם ואנדרואידים

חש רגשות ודומע. דאטה וידיד אפלטוני (צילום:steevithak)

בהמשך פנה ברודס לטיעונים דתיים ופטריוטיים עכשוויים ושכיחים יותר, ודרש לכבד את אלוהיי כל הדתות, כמו גם את הכוכבים והפסים על דגלה של ארצות הברית.

בראיונות שנערכו עמו בעבר, טען ברודס כי הוא אינו שונא גייז, וכי אם יבחין בהתנכלות לילד בביה"ס בגלל שהוא הומו הוא יבוא לעזרתו, אך הוא מוטרד מכך שהלהט"ב "צברו יותר מדי כוח".

למרות נאומו של ברודס בפני ועדת הסנאט, ואולי אף בזכותו, הודיע לאחר הדיון חבר סנאט נוסף כי הוא שוקל להוסיף את קולו למען הנישואין הגאים.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך