סופיה, בת לזוג אבות מקליפורניה, כתבה לנשיא אובמה מכתב בו היא מבקשת את עצתו, כיצד להתמודד עם ההקנטות של ילדים בבית הספר כלפיה וכלפי הוריה

ג'ונתן ביילי מקליפורניה, פרסם בדף הפייסבוק שלו את מכתבה לנשיא אובמה של בתו סופיה בת העשר, בו היא מבקשת את עצתו:

"ברק אובמה היקר, זו סופיה ביילי קלו חברתך שהזמינה אותך לארוחת ערב. אתה לא זוכר אותי זה בסדר. אבל רק רציתי לומר לך שאני כל כך שמחה שאתה מסכים ששני גברים יכולים לאהוב אחד את השני בגלל שיש לי שני אבות והם אוהבים אחד את השני, אבל בבית הספר הילדים חושבים שזה מגעיל ומוזר וזה מאוד כואב לי בלב וברגשות, אז אני באה אליך בגלל שאתה הגיבור שלי. אם היית אני והיו לך שני אבות שאוהבים אחד את השני, וילדים בבית הספר היו מתגרים בך לגבי זה, מה היית עושה? בבקשה ענה!"

בהמשך היא כותבת: "רק רצית שתדע שאתה באמת נתת לי השראה, ואני מקווה שאתה תזכה בלהיות הנשיא. אתה בהחלט תעשה את העולם מקום טוב יותר. חברתך סופיה.

נ.ב. תגיד לבנות שלך היי בשבילי!"

מכתבה של סופיה לנשיא אובמה: "ותגיד היי לבנות שלך".

בדברי ההסבר למכתב, שזכה עד כה ליותר מ 700 שיתופים, כתב גו'נתן ביילי:

"באופן בלתי צפוי לחלוטין, בתנו בת העשר החליטה לכתוב מכתב לברק אובמה, וזה גרם לטריטון קלו ולי לגאווה בלתי תאמן. ואולי גם דמענו קצת.
אני נמנעתי מכל התגובות הפוליטיות, אבל זה יותר מדי קרוב לבית מכדי להתעלם. זה לא נוגע לנשיא אובמה – זה נוגע לגבי מה צודק. כך שבכנות, אם אתם לא מסכימים עם העמדה התמימה, שוברת הלב והמפתיעה של בתי **בת העשר**, אז בבקשה בטלו את החברות ביננו מפני שאנחנו לא באמת היינו קשורים מלכתחילה."

תגובת הנשיא אובמה לדברים טרם פורסמה…

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך