ארגון היום הבינ"ל נגד הומופוביה העולמי (IDAHO) יצא השנה בקמפיין חוצה יבשות (למרות שתחילה תוכנן רק לארצות דרום אמריקה), אשר נועד להיאבק בטיפולי המרה, ולהצביע על חוסר האתיקה המקצועית והנזקים הנפשיים והגופניים שהם גורמים למטופלים.

cures that kill Campaignהקמפיין תחת הכותרת Cures that Kill (טיפולים קטלניים), נתמך על ידי ארגון HIVOS ויוצא נגד טיפולי "המרה" שנועדו "לרפא" שונות מינית ומגדרית. בין המצטרפים ליוזמה: המועצה הפדרלית לפסיכולוגיה בברזיל, ראש העיר לימה וארגונים אזוריים ובינלאומיים רבים. הקואליציה קוראת לקהילה הבינלאומית ולציבור הרחב להצטרף לקמפיין.

מתוך העצומה:

אנו, התומכים בקמפיין "טיפולים קטלניים", מתנגדים ל"טיפולים" המתיימרים "לתקן" או "לרפא" הומוסקסואליות או טרנסג'נדריות. אנו מעריכים את הקולות החיוביים הנשמעים מצדם של אנשי דת, התומכים בקבלה של כל צורות החיים, וקוראים יחד לכל המנהיגים הדתיים לכבד את הזכות לחיים, לשוויון, לכבוד ולשוני, ולהימנע מלקדם לסבופוביה, הומופוביה וטרנספוביה.

עזרו לנו להיאבק בטיפולים הקטלניים, חתמו על העצומה למניעת טיפולי ההמרה

חתמו על העצומה

החתימו על העצומה – מקיימים פעילות ביום הבנ"ה? הורידו עותק של העצומה ודפי החתמה והחתימו על העצומה.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך