קמפיין "גם אני גיי פרנדלי" שיזמו וביצעו בקבוצת הנוער מנאי"ג הופק לקליפ קצר שעלה היום לרשת לרגל יום הבנ"ה. צפו בקליפ ושתפו ברשת עם חברים

קבוצת נוער חדשה – מנאי"ג ("מועצת נוער ארצית ייחודית גאה") – יצאה בחודש האחרון בקמפיין בקרב בני נוער, לרגל ציון היום הבינלאומי למאבק בהומופוביה, טרנספוביה, לסבופוביה וביפוביה (הבנ"ה), המצוין היום (חמישי) ה-17 במאי, בישראל ובכ-90 מדינות ברחבי העולם.

במסגרת הקמפיין, צילמו חברי וחברות הקבוצה עשרות תמונות של בני נוער, חברים לספסל הלימודים וגם כמה אנשים אקראיים ברחוב, האוחזים שלטי "גם אני גיי פרנדלי" ו"די להומופוביה". התמונות שהועלו בחודש האחרון לקבוצה שנפתחה בפייסבוק, הופקו כעת גם כקליפ קצר.

מתוך הפרויקט: "גם אני גיי פרנדלי". מנאי"ג

מתוך הפרויקט: "גם אני גיי פרנדלי". מנאי"ג

"'הומו' נחשבת למילת גנאי בקרב בני הנוער", אומרת אלין וייס, תושבת ראשון לציון, המרכזת את התוכנית, "ואנחנו רוצים לעצור את התופעה". ‏מטרת הקמפיין היא לגרום לכמה שיותר בני נוער נוספים להצטרף לקבוצה ולהעלות תמונות וסרטונים נגד הומופוביה, כדי שהתכנים שישותפו במדיה החברתית יגיעו לכמה שיותר משתמשים".

במקביל, הפיקה הקבוצה גם סרט קצר בשם "אסור לי להיות הומו?", המביא את סיפורו של יונתן, המגלה את נטיותיו המיניות ונחשף במקרה על ידי חברותיו.

צפו בקליפ הפרוייקט "גם אני גיי פרנדלי":

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך