סרט קצר חדש, אשר הופק לרגל הבנ"ה, על ידי בני נוער להט"בים זוכה להצלחה ביוטיוב. הסרט מביא את סיפורו של יונתן, נער הומו, הנתקף חרדה מהאפשרות שאביו יגלה זאת. הקבוצה גם מעלה לפייסבוק תמונות של בני נוער המצטלמים עם שלטים בעד סובלנות ונגד הומופוביה

קבוצת נוער חדשה המכנה עצמה מנאי"ג ("מועצת נוער ארצית ייחודית גאה") יצאה בקמפיין בקרב בני נוער, לרגל ציון היום הבינלאומי נגד הומופוביה וטרנספוביה (הבנ"ה), שיצוין השבוע ביום חמישי ה-17 במאי, בישראל ובכ-90 מדינות ברחבי העולם.

במסגרת הקמפיין, צילמו חברי וחברות הקבוצה עשרות תמונות של בני נוער, חברים לספסל הלימודים וגם כמה אנשים אקראיים ברחוב, האוחזים שלטי "גם אני גיי פרנדלי" ו"די להומופוביה". התמונות הועלו לקבוצה שנפתחה בפייסבוק (מוזמנים להמשיך ולהעלות לשם תמונות נוספות עם מסרים נוספים).

"'הומו' נחשבת למילת גנאי בקרב בני הנוער", אומרת אלין וייס, תושבת ראשון לציון, המרכזת את התוכנית, "ואנחנו רוצים לעצור את התופעה". ‏מטרת הקמפיין היא לגרום לכמה שיותר בני נוער נוספים להצטרף לקבוצה ולהעלות תמונות וסרטונים נגד הומופוביה, כדי שהתכנים שישותפו במדיה החברתית יגיעו לכמה שיותר משתמשים".

מתוך הפרויקט "גם אני גיי פרנדלי"

סרט קצר – "אסור לי להיות הומו?"

במקביל הפיקה הקבוצה סרט ביתי בשם "אסור לי להיות הומו?". את הסרט כתבה וביימה אלין וייס, ומככבים בו סנטאיגו בנימין האוס, ויגאל וייס, אביה של אלין.

הסרטון מביא את סיפורו של יונתן, אשר מגלה את נטיותיו המיניות ונחשף במקרה על ידי חברותיו. כיצד יגיב אביו כאשר יגלה שבנו הומו?

צפו בסרט:

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך