סרטון הפרסומת החדש של חברת גוגל, עושה שימוש בקמפיין It Gets Better פורץ הדרך, על מנת להבליט את האפליקציות הייחודיות של החברה, ובעיקר את דפדפן כרום ואתר יו-טיוב, ששימש כפלטפורמה לקמפיין.

הסרטון שודר לראשונה בפריים-טיים, במהלך פרק של הסידרה GLEE, וכעת הוא משודר במהלך הפסקות משחקי ההכרעה של ליגת ה-NBA. בעבר סירבו רשתות טלויזיה לשדר פרסומות הקוראות לסובלנות כלפי להט"ב או להענקת שיוויון זכויות, מתוך חשש מתגובות הצופים. ואולם, נראה כי להצעה של חברת גוגל לא ניתן לסרב. באופן זה, המסרים לסובלנות מגיעים בדיוק אל פלח האוכלוסיה שצריך לשמוע אותם: בני נוער וגברים שעשויים להחזיק בעמדות הומופוביות שנתפסות, בדומה לעניין בספורט, כסממן לגבריות.

חברת גוגל היא בעלת מסורת מרשימה של תמיכה בקהילת הלהט"ב. היא מעודדת בחום את ה- Gayglers, קבוצת עובדיה הלהט"בים ואף נקטה בעמדה רשמית נגד "הצעה 8", החקיקה שביטלה את הנישואין החד מיניים בקליפורניה.

קבוצת הגייגלרס המקומית, בראשות דודי בר-טל, היא התורמת המרכזית של הפרסים לתחרות העבודות המצטיינות בתחום המאבק בהומופוביה השנה.

כוכב הוקי הקרח שון אייברי בעד נישואים שווים

מדינת ניו יורק מתקרבת להכרעה בשאלת הנישואין השווים, וברשת מתנהל קמפיין חסר תקדים בעד אישור החוק. עד כה הצטלמו לסרטוני התמיכה ביל קלינטון, צ'לסי קלינטון, ברברה בוש (בתו של ג'ורג' W), ונכבדים נוספים. כעת נוסף אליהם גם כוכב ספורט – שון אייברי, גיבור קבוצת הוקי הקרח המקומית.

סקרים, אגב, מראים כי כמעט 60% מהיו-יורקרים תומכים בהצעה, אך אישורה עדיין תלוי בהחלטתם של מספר סנאטורים מקומיים המייצגים איזורים שמרניים יחסית.

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך

  • חייו יכלו לקבל תפנית אחרת. איאן מקלןאיאן מק'קלן, קבצן זרוק ברחוב סר איאן מק'קלן וסמנתה פוקס מככבים בתשדירים לגיוס תרומות למען קורת גג לבני נוער להט"בים שנזרקו מבתיהם לאחר שהוריהם גילו את נטייתם המינית. בראיון עמו מספר […]
  • טורקיה סוערת: מדוע נרצח אחמט אילדיז?טורקיה סוערת: מדוע נרצח אחמט אילדיז? סרט חדש שיצא לאקרנים בטורקיה, מגולל את סיפורו של אחמט אילדיז, אשר על פי החשד נרצח בידי משפחתו, לאחר שיצאבפניהם מהארון […]
  • סרט תעודה: ילדים טרנסג'נדריםסרט תעודה: ילדים טרנסג'נדרים החלום של ג'וסי בת השמונה הוא להתעורר בוקר אחד בלי בולבול. "פגעתי בה כשאילצתי אותה להזדהות כבן, ואני לא רוצה להמשיך בכך" אומרת אמה. סרט תעודה המביא את […]