בהמשך להבטחתה של החברה הגדולה והמצליחה בשוק חוברות הקומיקס האמריקני, "ליצור עולם מודרני והטרוגני", DC קומיקס תשיק בקרוב את דמותו של נער הומו מחוץ מהארון, גיבור-על בסדרה "הטיטאנים הצעירים"

אמן הקומיקס של הסדרה המצליחה "הטיטאנים הצעירים", ברט בות', חשף כי הדמות המסקרנת החדשה, המכונה 'באנקר', תושק במהדורת נובמבר, ותיאר אותה כנער הומו מוחצן ממקסיקו, דמות שמחה שאוהבת לבלות, ואשר ביכולתה ליצור שדות-כוח הנראים כלבנים. "אנו מנסים להפוך את ההומוסקסואליות לחלק ממה שהוא", כתב בות' בטוויטר.

 

דמות שההומוסקסואליות שלה היא חלק בלתי נפרד ממנה. בנאקר, כנער הומו מוחצן וכגיבור-על מוחצן

יוצרי הקומיקס ובות' ביניהם, מספרים כי שמו האמיתי של הדמות של באנקר הוא מיגל חוזה באראגן. הוא נולד בכפר קטן במקסיקו, והיה אהוב על בני משפחתו ואנשי הכפר, אשר קיבלו את הנטייה המינית שלו כמו גם את כוחותיו המיוחדים, כאשר אלה נגלו בפניהם. "העובדה שהוא נולד בסביבה נטולת חרדות, ולמעשה נולד מחוץ לארון, מקנה לו נקודת מבט מאוד ייחודית ומרעננת על העולם", אומר סקוט לובדל, אחד היוצרים.

ומהיכן נובע המראה הראוותני-ססגוני של באנקר? בראיון עם היוצרים הם אומרים של- DC אומנם יש דמויות הומוסקסואליות שיצאו מהארון, אבל הן נראות ומתנהגות כמו סטרייטים שרק במקרה נמשכים ומקיימים יחסים עם בני המין שלהם- בהסתר ובחשכה.

"רצינו להציג לעולם דמות מעניינת שההומוסקסואליות שלה היא חלק בלתי נפרד ממנו, ולא משהו מוחבא", מספר בות' בבלוג שלו. "מצד אחד יש הומואים שאי אפשר לדעת זאת עליהם ממבט ראשון, אבל מאידך יש גם אחרים, מוחצנים וססגוניים יותר, וחשבנו שיהיה נחמד לתת גם להם את הבמה מעל דפי הקומיקס. רציתי שאנשים יידעו שבאנקר עשוי להיות הומו, ברגע שהם יראו אותו. "הטיטאנים הצעירים" עוסקת, בין היתר, בהטרוגניות ושונות מכל סוג- מדובר בנערים שונים, מכל מיני סוגים, שמתחברים ועוזרים אחד לשני."

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך