בכוונת משטרת צפון ווילס לתלות סטיקרים של דגל הגאווה בתחנות, במטרה לעודד את הנמנים על קהילת הלהט"ב לדווח על פשעים הומופוביים

בכירים במשטרת צפון ווילס מאמינים כי מדבקות של דגל הגאווה טומנות בחובן הבטחה לחברי הקהילה הגאה, שבתחנות יתייחסו אליהם ברגישות ובכבוד.

על פי העיתון הבריטי "דיילי מייל", הממונה על "פיתוח המגוון" גרג ג'ורג', אמר: "המשטרה מחויבת לבער את כל סוגי הפשעים, כולל פשעי שנאה הומופוביים, והסטיקרים-שכולם ימוקמו באזורי הדלפקים הקדמיים- הם סמל נוסף למחויבותנו זו."

"אנו יודעים שפשעים הומופוביים עדיין לא מדווחים מספיק. כל קציני המשטרה מאומנים להתמודד עם כל סוג של פשע, אך יחד עם זאת מצאנו לנכון למנות קצינים מיוחדים בנושא מגוון כדי לתמוך ולסייע בחקירה ובקרבנות של עבירות מסוג זה (הומופוביה). המשטרה גם מנהלת יוזמה של דיווח עצמי, בה קורבנות הפשע יכולים ליצור עמנו קשר מבלי לתת את השם ואת הפרטים המלאים."

 

תחנת משטרה בוויילס. מעתה דגל הגאווה יונף שם (צילום: Bidgee)

בשנת 2009 משטרת גרמפיאן, המהווה את אחד מכוחות המשטרה הגדולים באזור, אמרה שהיא תציג את דגל הגאווה בכל משרדיה, כתמיכה בזכויות ההומואים. קצין המגוון של משטרת אברדינשייר, דרק אליסון, אמר: "זו דרך נהדרת להפגין את המחויבות וההבנה של משטרת גרמיפאן בנושאים של שוויון ומגוון."

 

ב-17 במאי יצוין בארץ ובעולם היום הבינ"ל נגד הומופוביה וטרנספוביה !

אירועי הבנ"ה / IDAHO יעמדו השנה בסימן מאבק בהומופוביה וטרנספוביה במערכת החינוך ודרך החינוך. 

>> עזרים שונים לפעילות - באנרים ייחודיים של הבנ"ה להטמעה באתרכם, פוסטר הבנ"ה גדול להדפסה, מערך שיעור בנושא הומופוביה ועוד.
>> רעיונות והצעות לפעילויות הבנ"ה
>> לוח אירועי הבנ"ה 2012 בישראל
>> הצטרפו אלינו בפייסבוק
>> הירשמו לרשימת התפוצה

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך