תלונת שווא על גניבת טלפון נייד במקום בילוי של הקהילה, הובילה לחקירה אלימה של לקוחה טרנסג'נדרית בידי שוטרים שהגיעו למקום. המתלוננות עצמן גנבו כרטיסי אשראי ומזומן במהלך "חיפוש" הטלפון שלא נגנב

בר "המקווה" בירושלים, פרסם בדף הפייסבוק שלו ידיעה על תקרית בה התנכלו שוטרים לאישה טרנסג'נדרית שהתארחה במקום. על פי הידיעה, חבורת נשים צעירות אשר הגיע לפאב ביום ה' 13/9/2012, בסביבות השעה שתיים בלילה, האשימה לקוחה טרנסג'נדרית בגניבת מכשיר טלפון נייד. במקום התפתחה מהומה, אשר במהלכה הנשים גנבו ארנקים מבאי המקום. הדבר לא הפריע להן להזמין משטרה, גם לאחר שהמכשיר הטלפון שנגנב לכאורה, נמצא והוחזר להן.

שני שוטרי מג"ב הגיעו למקום, ומרגע שהבינו שהתלונה נוגעת לאישה טרנסג'נדרית, הם החלו להתייחס אליה בצורה מזלזלת ומשפילה, צעקו על האישה ואיימו עליה באלימות פיזית. בנוסף, הם לקחו אותה ל"חקירה" בחדר השירותים של המקום. בעלי המקום התערבו בנעשה על מנת לגונן על הלקוחה עד שהובהר לשוטרים כי המדובר בתלונת שווא.

בעלי המקום מבקשים סיוע באיתור חבורת הנשים שהיו אחראיות לתקרית, על מנת להגיש נגדן תלונה בגין גניבה, וכן הודיעו כי בכוונתם להגיש תלונה נגד השוטרים. ניתן לפנות אליהם במייל MikvehBar@Gmail.com.

 

התרגזת? הסכמת? יש לך מה להגיד על הכתבה? לתגובות »

תכנים נוספים שעשויים לעניין אותך